Skalice u Frýdku-Místku

Skalice u Frýdku-Místku

1505 obyvatelAktuality

Pozvánka na projednání přípravy akce Kanalizace Skalice

Aktuality «

Zveme všechny občany na projednání přípravy akce Kanalizace Skalice dne 21. června16.30 hod. v sále Kulturního domu.

Investiční odbor MMFM  zajišťuje přípravu investiční akce „Odkanalizování částí města Frýdku-Místku“, mj. místní části Skalice. V současné době je zpracována prováděcí dokumentace stavby a je podána žádost o dotaci z Operačního programu Životní prostředí.

V rámci předrealizační přípravy akce zveme občany Skalice a vlastníky dotčených nemovitostí na  veřejné jednání, kde budou seznámeni s aktuálním stavem přípravy, plánovaným dalším postupem a se způsobem a požadavky na připojení jejich nemovitostí na budovanou kanalizaci.

Pozn. Přítomným občanům budou předloženy „smlouvy o výstavbě a financování kanalizační přípojky“, při převzetí případně podpisu smlouvy je nutné se prokázat dokladem totožnosti.

Dne 28.6.2018 budou v době od 14:30 do 17:30 v Kulturním domě opět k dispozici investiční technici, kteří mohou předat nevyzvednuté smlouvy, převzít podepsané smlouvy případně zodpovědět individuální dotazy.

Ing. Peter Mikulenka, v.r.
pověřený vedením investičního odboru

« zpět na přehled novinek


AktualityArchív >>>

Příspěvek na obědy na ZŠ ve FM

Od 1. 11. 2023 byl zahájen na ZŠ ve Frýdku-Místku projekt „Příspěvek na obědy na ZŠ ve FM“. Projekt je určen rodinám, pobírajícím dávku státní sociální podpory přídavek na dítě. více