Skalice u Frýdku-Místku

Skalice u Frýdku-Místku

1505 obyvatelAktuality

Jarní úklid

Aktuality «

 V týdnu od 2.4.2012 do 6.4.2012 proběhne v naší obci jarní úklid. V uvedeném termínu bude provedeno jak strojní čištění, tak i ruční úklid.

Technické služby dále nabízejí úklid a odvoz přebytečného posypového materiálu z míst, které nejsou součástí prováděného úklidu její společnosti, tj. především z míst před jednotlivými rodinnými domy aj.

Pokud si v těchto prostorách občané vyklidí a vymetou nahromaděný odpad a zanechají jej na chodnících před svými domy na "HROMÁDKÁCH", bude technickými službami proveden svoz takto nahromaděného odpadu v sobotu 7.4.2012 v dopoledních hodinách. V případě velkého množství odpadu je možné, že bude svoz prováděn ještě v úterý 10.4.2012.

Je také nutno počítat v případě náhle změny povětrnostních podmínek s odkladem výše uvedeného termínu provádění jarního úklidu, náhradní termín bude včas oznámen.

« zpět na přehled novinek


AktualityArchív >>>

Příspěvek na obědy na ZŠ ve FM

Od 1. 11. 2023 byl zahájen na ZŠ ve Frýdku-Místku projekt „Příspěvek na obědy na ZŠ ve FM“. Projekt je určen rodinám, pobírajícím dávku státní sociální podpory přídavek na dítě. více